HoldPeak HP-90BS True RMS Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

D

C ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, pil gücü, sıcaklık ve süreklilik test ölçümlerinde kullanılabilir. Multimetre; kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla istikrarlı bir verilere ulaşma imkanı sunar.

HoldPeak HP-90BS True RMS Dijital Multimetre, 22 mm boyutlarında karakter gösterim özelliğindeki 3½ inç dijital 6000 basamağa kadar LCD ekran ile kullanıcıya mükemmel okuma sağlar. Sınıfında eşsiz bir ürün olan, zarif ve hafif bir yapıya sahip ölçüm aleti, tasarımındaki elastiki malzeme ile de rahat tutmayı ve darbeye karşı dayanıklılığı sağlar.

Genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A/D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli bir kullanıma sahiptir. Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanan HoldPeak Dijital Ölçü Aleti; kullandığı pili güneş enerjisiyle şarj edilebilme, tam ve doğru veri elde etmeyi sağlayan True RMS özellikleriyle profesyoneller tarafından tercih edilir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ dijit 6000’e kadar veri basamağı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Güneş Paneli

Cihaz üzerinde bulunan güneş panelleri ile kullandığı pili şarj eder.

True RMS

Tam ve doğru veriler için eşsiz True RMS özelliğine sahiptir.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliğine sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmadan 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler