HoldPeak HP-770HD True RMS Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

P

ensampermetre’ye Dönüşen Multimetre

Karakter yüksekliği 16.5 mm, 6000 haneye kadar dijital bar grafik ekrana sahip dijital multimetre, genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli kullanım sunmaktadır.

HoldPeak 770HD True RMS Dijital Multimetre; güç kaynağında geçen akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanır. HP-770HD‘nin eşsiz özelliklerinden bir tanesi de ölçü aletine entegre edilen ‘mekanik bloklama sistemi’dir. DC ve AC Voltaj, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör ve süreklilik için hFE parametre ölçümlerinde kullanılabilmektedir.

Ön panelde yer alan terminal girişine AC/DC 600A pensampermetre aparatı entegre edilerek multimetrenizi pensampermetre cihazına dönüştürebilirsiniz. NCV özelliğine sahip HoldPeak Multimetre ile temassız AC voltajı testi gerçekleştirebilirsiniz. İnce, hafif, taşınabilir boyutu ve zarif tasarımı ile kullanıcı dostu ölçüm cihazı; güncel teknoloji ile üstün performans sağlar. Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma imkanı sunarken, LCD ekran arka aydınlatma otomatik çalışır. Tasarımındaki elastik madde ile darbelere karşı dayanıklıdır. HoldPeak Dijital Multimetre, elektronikten kimyaya, evlerden okullara kadar oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Portatif

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16.5 mm ve 3 ½ dijit 5999’a kadar LCD bar grafikli ekran ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

2 in 1

Ön panelinde bulunan terminal girişine AC/DC 600A pensampermetre aparatı entegre edilerek multimetre; pensampermetreye dönüşmektedir.

NCV

Eşsiz temazsız AC voltaj tespiti özelliğiyle test probu kullanmanıza gerek kalmaz.

Mekanik Bloklama Sistemi

Cihaz güvenliği için ölçüm aletine entegre edilen mekanik bloklama sistemine sahiptir.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Işığı

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma sağlayabilirsiniz.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımdaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelere karşı darbeyi emme özelliği sunar.

True RMS

Net ve kesin ölçümleme sonuçları için True RMS özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler