HoldPeak HP-770HC True RMS Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

K

arakter yüksekliği 25 mm, 6000 haneli dijital ekrana sahip Holdpeak 770HC True RMS Multimetre genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A/D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli kullanım sunar.

Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanan HP-770 HC Dijital Multimetre‘nin eşsiz özelliklerinden biri de ölçü aletine entegre edilen ‘mekanik bloklama sistemi’dir. DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör ve süreklilik için hFE parametre ölçümlerinde kullanılır.

Temassız AC voltaj tespit (NCV) özelliği Holdpeak Multimetre’yi emsalsiz kılan diğer özelliğidir. İnce, hafif, taşınabilir boyutu ve zarif tasarımı ile kullanıcı dostu ölçüm cihazı; son teknoloji ile yüksek performans sağlar. Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ise karanlıkta komutlandırma imkanı verirken, LCD ekran arka aydınlatma da otomatik çalışır. Tasarımındaki elastiki madde de darbelere karşı koruma sağlar. HoldPeak Multimetre, elektronikten kimyaya, evlerden okullara kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

180° Hareket Kabiliyeti

180° açıya sahip destek ayağı sayesinde 0°-180°’ye kadar dilediğiniz açıda konumlandırılarak kullanıcıya mükemmel bir çalışma ergonomisi sağlamaktadır.

Otomatik Kapanma

15 dk’yı aşkın kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.

2 in 1

Giriş soketine AC DC 600A pensampermetre aparatı entegre ederek pensampermetreye dönüştürebilirsiniz.

Otomatik Ölçümleme

Ölçümleme işlemlerinizde otomatik kullanım sayesinde mükemmel kullanım ergonomisi sunarak hız ve performansı maksimuma çıkartır.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatmasına sahiptir.

LCD Ekran

25 mm yüksekliğindeki LCD ekran sayesinde 6000 basamağa kadar veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler