HoldPeak HP-760H True RMS Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

K

arakter yüksekliği 22mm, 6000 haneli dijital ekrana sahip multimetre, genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli kullanım sunar.

Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanan HP-760H Dijital Multimetre‘nin eşsiz özelliklerinden biri de ölçü aletine entegre edilen ‘mekanik bloklama sistemi’dir. DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör ve süreklilik için hFE parametre ölçümlerinde kullanılır.

Holdpeak 760H True RMS Multimetre ince, hafif, taşınabilir boyutu ve zarif tasarımı ile kullanıcı dostu ölçüm cihazı; son teknoloji ile yüksek performans sağlar. Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ise karanlıkta komutlandırma imkanı verirken, LCD ekran arka aydınlatma da otomatik çalışır. Tasarımındaki elastiki madde de darbelere karşı koruma sağlar. HoldPeak Multimetre, elektronikten kimyaya, evlerden okullara kadar geniş bir uygulama alanına sahip.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Işığı

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma sunar.

Otomatik Kapanma

15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

LCD Bar Grafik Ekranı

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ dijit 6000’e kadar basamağı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Mekanik Bloklama Sistemi

Cihaz güvenliği için ölçüm aletine entegre edilen ‘’Mekanik Bloklama Sistemi’’ne sahiptir.

Arka Aydınlatma

Mükemmel otomatik çalışan LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler