HoldPeak HP-760C Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

G

enel devre tasarımındaki aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde HP-760C Dijital Multimetre güvenli bir kullanıma sahiptir.

Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanma, cihaza entegre edilen mekanik bloklama sistemi, kullanılmadığında otomatik kapanma, darbeye karşı dayanıklı tasarım güvenlik sağlayan eşsiz özelliklerdir. LCD ekran arka aydınlatma da ölçüm cihazının performansını artırır.

Holdpeak 760C Multimetre; DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör ve süreklilik için hFE parametre ölçümlerinde kullanılır. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan multimetre ince, hafif boyutu ile rahatlıkla her yere götürülebilir.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Lambası

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma sağlar.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ dijit 1999’a kadar basamağı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Mekanik Bloklama Sistemi

Cihaz güvenliği için ölçüm aletine entegre edilen ‘’Mekanik Bloklama Sistemi’’ne sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma sistemine sahiptir.

Darbeye Dayanıklı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler