HoldPeak HP-760A Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

H

oldPeak Dijital Multimetre; 3½ inç dijital ekranıyla kolay okuma sunar. Çift eğim A/D konverter, otomatik sıfırlama, otomatik polarizasyon seçimi ile geniş ölçümleme aralık endikasyonu için C-MOS teknolojisi ile tasarlanmıştır.

Dijital ölçü aleti, 9v pil ile çalışır, güç kaynağında akım 0 olduğunda otomatik olarak kapanır. Ölçüm aletine entegre edilen mekanik bloklama sistemi, darbeye karşı dayanıklı tasarım güvenli kullanım sağlayan eşsiz özelliklerdir. LCD ekran arka aydınlatma HP-760A Dijital Multimetre‘nin performansını artırır.

İnce, hafif boyutu ile cepte, çantada rahatlıkla taşınabilen HoldPeak Multimetre, elektronikten kimyaya, evlerden okullara kadar farklı alanlarda kullanılabilir. Özellikle elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanım için idealdir.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Işığı

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma özelliğine sahiptir.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için Aşırı Yük Koruma sistemi entegre edildi.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ dijit 1999’a basamağa kadar veriyi LCD ekran ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Mekanik Bloklama Sistemi

Cihaz güvenliği için ölçüm aletine entegre edilen ‘’Mekanik Bloklama Sistemi’’ne sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma sistemine sahiptir.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler