HoldPeak HP-760D True RMS Multimetre

Ürün Açıklaması

D

ijital 3½ inç ekrana sahip HP-760D Dijital Multimetre, DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör ve süreklilik için hFE parametre ölçümlerinde kullanılır. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan dijital multimetre ince, hafif boyutu ile cepte, çantada taşınabilir.

Holdpeak 760D True RMS Multimetre Aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli bir kullanıma sahiptir. Mekanik bloklama sistemi, otomatik kapanma ve karanlıkta komutlama yapabilme fonksiyonları güvenli kullanım sağlar. LCD ekran arka aydınlatma, darbeye karşı dayanıklı tasarım gibi özellikler de dijital ölçü aletinin performansını artırır.

Clamp μAmA giriş terminaline bağlayabileceğiniz, *Holdpeak AC / DC 600 A Kelepçe Adaptörü sayesinde pensampermetreye dönüşür.

* Holdpeak AC / DC 600 A Kelepçe Adaptörü harici satılmaktadır.

180° Hareket Kabiliyeti

180° açıya sahip destek ayağı sayesinde 0°-180°’ye kadar dilediğiniz açıda konumlandırılarak kullanıcıya mükemmel bir çalışma ergonomisi sağlamaktadır.

Koruma Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

True RMS

True Root-Mean-Square
Dalgalı akım ölçümlerinde harmonik bileşenlerin neden olduğu sapmaları ortadan kaldırarak tam ve doğru (gerçek) değeri ölçer.

Otomatik/ Manuel Kullanım

Ölçümleme işlemlerinizde otomatik ve manuel kullanım seçeneğine sahiptir. Mükemmel kullanım ergonomisi sunarak, hız ve performansı maksimuma çıkartır.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Darbelere Dayanıklı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler