HoldPeak HP-4201 Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

3

999 basamağa kadar veriyi yüksek nitelikte dijital ekran sayesinde kolay okuma sağlayan HP-4201 Dijital Multimetre, küçük, hafif boyutu ve ince tasarımı ile rahatlıkla cepte bile taşınabilir. Kolay kullanım için ölçüm ayarı otomatiktir. Holdpeak 4201 Multimetre herhangi bir işlem yapılmadığında 15 dakikalık süre sonunda otomatik olarak kapanır.

Kullanıcı dostu dijital ölçü aleti yüksek performansı ile elektronikten kimyaya, evlerden okullara kadar geniş bir uygulama alanına sahip. Özellikle elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evreleri için ideal kullanım sunar.

Cep Tipi

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Otomatik

Kolay kullanım için ölçümleme ayarı otomatiktir.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa, 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Ergonomi

Küçük taşınabilir boyutları kullanım rahatlığı ve konforu ile birleştirildi.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği, 3999’a kadar basamak; LCD ekran sayesinde daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler