HoldPeak HP-39C Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

E

lektronik üretim, onarım ve test evrelerinde kullanıma elverişli olan HoldPeak 39C Multimetre; DC&AC voltaj, DC&AC akım, direnç, sıcaklık, pil test, pozitif diyot voltajı ve sesli süreklilik testlerini yapma yeteneğine de sahip bir üründür. (NCV) Temassız Voltaj Tespit algılama özelliği ve sensör ortam ışık algılaması yaparak aydınlatmayı otomatik olarak düzeyen CDS ,HP-39C’yi eşsiz kılan özelliklerden biridir.

25mm karakter yüksekliğe ve 6000’e kadar okunabilen LCD Ekrana sahip olan HoldPeak 39C Dijital Multimetre; net bir okuma sunar. Kapasite azalmasını engelleyen anti-dropping yapısıyla istikrarlı ve yüksek bir performansa sahiptir. HP-39C sahip olduğu zarif tasarımıyla hafiftir.

Bütünleşik olarak IC A/D çevirici ile aşırı yük koruma devresini merkez alan genel devre tasarımı ile HoldPeak 39C; geniş ölçekli bir ölçme olanağı sunar.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

NCV

Temassız voltaj ölçümü ile test probuna gerek kalmadan ölçüm sağlar.

CDS Sensör

Ekran aydınlatmasını otomatik olarak düzenleyen CDS sensör sayesinde karanlık ortamlarda bile çalışma imkanı sunar.

Data Hold

Herhangi bir fonksiyon aralığında gösterge ekranını kilitleme özelliğine sahiptir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 25mm sahip ve 6000’e kadar basamağı ile LCD ekrandan veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli ve istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler