HoldPeak HP-38B Dijital Kalem Multimetre

Ürün Açıklaması

H

oldpeak HP-38B Dijital Kalem Multimetre portatif küçük boyutlarıyla rahat taşınabilir özelliğe sahiptir. 12mm karakter yüksekliğine 2000 basamaklı LCD Ekran sayesinde; net bir okuma sağlamasının yanı sıra kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla istikrarlı bir performans sunar.

Mini Multimetre; bütünleşik olarak IC A/D çevirici ile geniş ölçekli bir ölçme imkanı sağlar. Elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanıma elverişli olan Holdpeak HP-38B Dijital Multimetre; DC & AC voltaj, direnç ve sesli süreklilik testlerini de yapma yeteneğine sahiptir.

Portatif ve Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sunar.

Otomatik Kapanma

15 dk boyunca her hangi bir işlem yapılmaz ise otomatik olarak kapanır.

LCD Ekran

1999’a kadar basamağı LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler