HoldPeak HP-37A Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

K

olay ve net okuma imkanı sağlayan, karakter yüksekliği 16mm ve 3½ inç LCD ekrana sahip HP-37A Dijital Multimetre, kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla sürekli istikrarlı veriler elde etmenizi sağlar.

Yüksek performansıyla tercih edilen multimetre, ince boyutlu taşınabilir bir cihazdır, etrafındaki elastik malzeme ise kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Güvenli çalışma esasıyla tasarlanan cihaz, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliğine sahiptir. DC ve AC voltaj, DC ve AC akım, direnç, pil testi, pozitif diyot gerilim düşüş, transistör ve süreklilik için hFE parametreleri ölçmek için kullanılabilir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16 mm ve 3 1/2 basamaklı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Portatif & Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Ergonomi

Fonksiyon anahtarı kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler