HoldPeak HP-36G Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

D

C ve AC voltaj, DC ve AC akım, direnç, pil testi, pozitif diyot gerilim düşüş, transistör, süreklilik için hFE ve birçok parametrenin ölçümü HoldPeak Multimetre ile güvenle yapılabilir. Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlanan HP-36G Dijital Multimetre, ince boyutlu portatif taşınabilir bir cihazdır.

Dijital Multimetre; etrafındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. Fonksiyon anahtarı kullanımı da son derece konforlu ve kolaydır. Ev, okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik ve kimya endüstrileri gibi sektörlerde geniş kullanım alanına sahiptir.

Karakter yüksekliği 16 mm ve 3½ inç LCD ekran ile verileri daha kolay okuyabilirsiniz. Kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısı sayesinde de sürekli istikrarlı verilere ulaşabilirsiniz. Multimetre; aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A / D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği de size güvenli bir kullanım sunar.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16 mm ve 3 1/2 basamaklı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Koruma ve Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Portatif ve Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Ergonomi

Fonksiyon anahtarı kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler