HoldPeak HP-6300 Dijital Motor Analizörü

Ürün Açıklaması

T

akometre entegre edilerek tasarlanan HoldPeak 6300 Dijital Motor Analizörü, motor üzerinde yapılacak ölçümlere uygun bağlantı ekipmanlarına sahiptir. Aşırı yük koruma fonksiyonu ile güvenli kullanım sunar.

İstikrarlı ve yüksek performans ile çalışan motor analizörü, True RMS özelliği ile tam ve doğru veri sağlar. USB bağlantı arayüzü sayesinde PC bağlantısı yapılabilir. Otomatik çalışan arka aydınlatmaya sahip LCD ekran, değerlerin rahat okunmasını sağlar. Kullanılmadığında ise otomatik kapanır. Ergonomik tasarımlı, küçük ve hafif boyutludur, kullanılan elastiki malzeme nedeniyle darbeye dayanıklıdır.

HoldPeak Analizör; otomotivden eğitime, ulusal savunmadan petrol rafinerisine, elektrikten turizme kadar çok farklı sektörde kullanılabilir. Teknisyen, tamirci ve sürücü seviyesinde kullanılabilecek pratik bir cihazdır.

Aşırı Yük Koruma

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Otomatik Kapanma

15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

2 in 1

Dijital motor analizörü takometre entegre edilerek tasarlandı.

Arka Aydınlatma

Mükemmel otomatik çalışan LCD ekran arka aydınlatma özelliğe sahiptir.

LCD Ekran

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler