Motor Analizörü

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Motor üzerinde yapılacak ölçümlere uygun bağlantı ekipmanlarına sahip olan motor analizörü; teknisyen, tamirci ve sürücü seviyesinde kullanıcılar için kullanılabilecek oldukça pratik bir cihazdır. Dijital ölçü aleti tam ve doğru veri sağlar. Otomobil servisleri ve benzeri iş grupları tarafından kullanıma uygun ve taşınabilir tasarımlı, kullanıcı dostu olan dijital motor analizörü, yüksek performansı ile uygulamalarınızda en büyük yardımcınız olacaktır. Otomotivden eğitime, ulusal savunmadan petrol rafinerisine, elektrikten turizme kadar çok farklı sektörlerde kullanabileceğiniz ölçü aleti uygulamalarınızda pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Teknolojik donanımı ile güvenilir olan ölçüm aleti, kullanılmadığında otomatik olarak kapanmaktadır. Holdpeak motor analizörü değerlerin doğru okunmasını sağlar.
Holdpeak dijital motor analizörü ile uygulamalarınızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebileceğinizi paylaşmak ister, Holdpeak analizör çeşitlerini incelemenizi ve size en uygun ölçü aletini tercih etmenizi öneririz.