HoldPeak HP-770C LCR Metre

Ürün Açıklaması

D

ijital 3 ½ inç 1999 LCD ekrana sahip LCR Metre, değerlerin net okunmasını sağlar. Çift eğim A/D konverter, otomatik sıfırlama ve otomatik polarizasyon seçimi ile geniş ölçümleme aralık endikasyonu için C-MOS teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Aşırı yük korumasına sahip Holdpeak 770C LCR Metre, 9v pil ile çalışır, güç kaynağında akım 0 olduğunda otomatik kapanır. Cihaz güvenliği için üretim sürecinde ‘mekanik bloklama sistemi’ entegre edilmiştir. Karanlıkta da komutlandırılabilen cihazın tasarımındaki elastik malzeme, kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Taşınabilir boyutlarda, ince tasarımlı dijital ölçü aleti ile farklı sektörlerde yüksek performans ile çalışılabilir. Gövdeye entegre aparatıyla masa üzerinde de dik olarak kullanılabilir.

Arka Aydınlatma

Mükemmel otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

NCV

Eşsiz temassız AC voltaj tespit özelliğine sahiptir.

Fonksiyon Anahtarı Gösterge Lambası

Fonksiyon anahtarına entegre edilen aydınlatma ile karanlıkta komutlandırma sunar.

Otomatik Kapanma

15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22 mm ve 3½ basamağa sahip LCD ile 1999’a kadar kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler