HoldPeak HP-4070 LCR Metre

Ürün Açıklaması

H

ız ve maksimum performans için son teknoloji ile donatılan HoldPeak 4070 LCR Metre, 16 mm karakter yüksekliği, 3 ½ inç LCD ekranı 1999’a kadar verilerin net okunmasını sağlar. Farklı sektörlerde yüksek performans ile çalışan ölçüm cihazı, gövdeye entegre aparatıyla masa üzerinde de dik olarak kullanılabilir.

Çift eğim A/D konverter, otomatik sıfırlama ve otomatik polarizasyon seçimi ile geniş ölçümleme aralık endikasyonu için C-MOS teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Aşırı yük korumasına sahip Holdpeak 4070 LCR Metre, 9v pil ile çalışır, güç kaynağında akım 0 olduğunda otomatik kapanır. Karanlıkta da komutlandırılabilen cihazın tasarımındaki elastik malzeme, kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar. Kullanıcı dostu, ince tasarımlı dijital ölçü aleti çok rahat taşınabilir.

Portatif ve Taşınabilir

Boyutları rahat taşınabilmesi için İnce ve zarif tasarlandı.

Koruma ve Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Ergonomi

Fonksiyon anahtarı kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 16 mm 3 1/2 basamaklı LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler