HoldPeak HP-90F Multimetre & Kablo Test Cihazı

Ürün Açıklaması

H

P 90F; Multimetre ve kablo test cihazını birleştiren kompakt bir tasarıma sahiptir. 16 mm karakter yüksekliğinde 3 ½ inç LCD ekran sayesinde net bir okuma sağlar. Holdpeak dijital ölçü cihazı; kapasite azalmasını engelleyen (antidropping) yapısıyla da istikrarlı bir performansa sahiptir. Bütünleşik olarak A/D çevirici ile geniş ölçekli bir ölçme imkanı verir. Aşırı yük koruma sistemi entegre edilen multimetre & kablo test cihazı; elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanıma elverişlidir.

DC / AC voltaj, DC / AC akım, direnç, kapasitans, frekans, duty cycle, sıcaklık, pil test, pozitif diyot voltajı ve sesli süreklilik testleri ile network kabloları (RJ45) ve telefon hat kabloları (RJ11) ölçümünü de bu cihazla yapabilirsiniz.

Güvenilir, kullanıcı dostu, ince boyutlu, taşınabilir HoldPeak, yüksek performansı ile pek çok sektörde kullanılabilir.

2 in 1

Multimetre özelliğinin yanısıra RJ11, RJ45 network kablo test ölçümü yapabilen kompakt tasarıma sahiptir.

Koruma

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Portatif

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Otomatik Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

LCD Ekran

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler