HoldPeak HP-950F Termal Kamera

Ürün Açıklaması

H

oldPeak 950F yüzey sıcaklık ölçümü ve gerçek zamanlı termal görüntüleme işlevlerini bir araya getiren bir termal görüntüleme kamerasıdır. Geleneksel termal görüntüleme kameraları, bileşenleri teker teker ölçer ama 950F buna ihtiyaç duymaz. Dolayısıyla kullanıcıların zaman kazanmasına yardımcı olur.

HoldPeak HP-950F Termal Kamera potansiyel problemler bile renk ekranında net bir şekilde görüntülenebilir; bu durum sizin, imleci ve sıcaklığı ölçmek için merkez noktasını çabucak bulmanıza yardımcı olur.

Tanıma işlevini geliştirmek için bu ürün bir vizyon kamera ile donatılmıştır. Pratik gerekliliklere dayanarak, termal görüntüyü vizyonel görüntü haline dönüştürebilir. Termal görüntü ve vizyonel görüntüsü sökülebilir hafıza kartında saklanır. Resimleri; rapor oluşturmak veya yazdırmak için kullanılan PC’ye depolar. 950F kızılötesi kameranın kullanımı kolaydır. Saniyeler sonra test edilebilir. Bu ürün, elektrikçi ve bakım yapanlar için en uygun üründür. Sorunlu alanı hızlıca bulur.

Otomatik Kapanma

12 dakika boyunca her hangi bir işlem yapılamaz ise güç tasarrufu için otomatik olarak kapanır.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

2 in1

950F yüzey sıcaklık ölçümü ve gerçek zamanlı termal görüntüleme işlevlerini bir araya getiren bir termal görüntüleme kamerasıdır.

Depolama

Bu ürün, yakalanan görüntüleri mikro SD kartta 25.000 adete kadar saklayabilir.

Hız ve Performans

950F Termal kamera; hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

TFT Ekran

Yüksek çözünürlüğe sahip 2.4 boyutundaki renkli tam fonksiyon TFT ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler