HoldPeak HP-950B
Termal Kamera

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Holdpeak termal kamera ürünleri, yüzey sıcaklık ölçümü ve gerçek zamanlı termal görüntüleme işlevlerini bir araya getiren bir termal görüntüleme kamerasıdır.

Geleneksel termal görüntüleme kameraları, bileşenleri teker teker ölçer ancak HoldPeak son teknoloji ürünü kızılötesi termal kameralar buna ihtiyaç duymaz. Bu özelliği sayesinde kullanıcıların zaman kazanmasına yardımcı olur.
HoldPeak Termal kamera ile potansiyel problemler bile renk ekranında net bir şekilde görüntülenebilir; bu durum sizin, imleci ve sıcaklığı ölçmek için merkez noktasını çok hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Tanıma işlevini gelişmiş olan HoldPeak Termal Kameralar son teknoloji ile donatılmıştır. Pratik bir şekilde, termal görüntüyü vizyonel görüntü haline dönüştürebilen bu ürün resimleri; rapor oluşturmak veya yazdırmak için kullanılan PC’ye depolar. Termal kameranın kullanımı oldukça kolaydır. Bu ürün, elektrikçi ve bakım yapanlar için en uygun üründür. Sorunlu alanı hızlıca bulması ile en çok tercih edilen ürünler arasında da yer almaktadır.