HoldPeak HP-866B Rüzgar Ölçer

Ürün Açıklaması

Y

unanca rüzgar anlamına gelen anemos kelimesinden gelen ‘Anemometre‘ yani ‘Rüzgar hız ölçerHoldPeak tarafından son teknoloji ile tasarlandı. Rüzgar/hava hızını ölçen mükemmel bir cihaz olan HP-866B Rüzgar Ölçer, havalandırma sistemleri ve meteoroloji istasyonları ile denizcilik, elektrik ve kimya endüstrileri başta olmak üzere bir çok sektörde geniş kullanım alanına sahiptir.

Holdpeak 866B Rüzgar Ölçer; rüzgar hız ölçümleme kabiliyetinin yanı sıra, ortam sıcaklığını da ölçümleyebilen kompakt bir tasarımla üretilmiştir. Anemometre; geniş LCD ekranı da verileri net ve kolay okumanızı sağlar. 5 dakikalık bekleme süresi aşıldığında otomatik kapanır. Kullanıcı dostu özellikleri ile tercih edilen hız ve sıcaklık ölçüm aleti, taşınabilir boyutuyla da her yerde rahat kullanılır.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

2 in1

Rüzgar hız ölçümleme ve ortam sıcaklığını da ölçümleyebilen kompakt bir tasarım ile üretilmiştir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Sahip olduğu geniş LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Otomatik Kapanma

15 dk boyunca herhangi bir ölçümleme işlemi yapılmadığında cihaz otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler