HoldPeak HP-856A Rüzgar Ölçer

Ürün Açıklaması

H

ız ve sıcaklık için ayrı cihaz taşımanıza gerek kalmayan HP-856A Rüzgar Ölçer ile rüzgar/hava hızını ve ortam sıcaklığını kolaylıkla ölçebilirsiniz. Geniş LCD ekranı sayesinde değerleri net ve kolay okunabilir hale getiren rüzgar ölçer, hafızasında toplam 600 adet veri kaydını tutabilir. USB/PC arabirimi bağlantısı üzerinden tüm ölçüm fonksiyonları ve aralıklarını, bilgisayardan da izleyebilirsiniz.

HoldPeak dijital ölçü aleti; otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde güvenlik ve tasarruf sağlayan dijital ölçü aleti, yüksek performansı, kullanıcı dostu özellikleri, ince boyutu, hafif taşınabilir boyutu ile profesyoneller tarafından tercih edilir. Kompakt tasarımlı anemometre, havalandırma sistemleri ve meteoroloji istasyonları ile denizcilik, elektrik ve kimya endüstrileri başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılabilir.

2 in 1

Rüzgar hız ölçümleme ve ortam sıcaklığını da ölçümleyebilen kompakt bir tasarım ile üretilmiştir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

600 Grup Hafıza

Toplam 600 adet ölçümleme veri kaydını hafızasında tutabilmektedir.

LCD Ekran

Son derece geniş LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

USB-PC Bağlantısı

USB bağlantı arayüzü sayesinde PC bağlantısı sunar.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz 5 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler