HoldPeak HP-836A Rüzgar Ölçer

Ürün Açıklaması

R

üzgar/hava hızını ölçmenin yanı sıra ortam sıcaklığını da ölçebilen kompakt tasarımlı HP-836A Rüzgar Ölçer, havalandırma sistemleri ve meteoroloji istasyonları ile denizcilik, elektrik ve kimya endüstrileri başta olmak üzere bir çok sektörde kullanım alanına sahiptir.

Geniş LCD ekranı sayesinde değerleri net ve kolay okunabilir hale getiren anemometre, 100 adet veri kaydını hafızasında tutabilir. Otomatik kapanma fonksiyonu da güvenlik ve tasarruf içindir. HoldPeak dijital ölçüm cihazı yüksek performansı, kullanıcı dostu özellikleri, ince boyutu, hafif taşınabilir boyutu ile profesyoneller tarafından tercih edilir.

Hafıza

Toplam 100 adet ölçümleme veri kaydını hafızasında tutabilmektedir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

2 in 1

Rüzgar hız ölçümleme ve ortam sıcaklığını da ölçümleyebilen kompakt bir tasarım ile üretilmiştir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz 5 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

LCD Ekran

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler