HoldPeak HP-3040 Mesafe Ölçer

Ürün Açıklaması

H

ızlı bir şekilde ‘alan hacim’ hesaplamaları, 0.03m ile 60m arasındaki ölçümleri, Pisagor hesaplamasıyla toplama çıkarma yaparak hatasız olarak gerçekleştirir. HP-3040 mesafe ölçer (lazer metre); iki nesne (duvar, kolon vb) arasındaki uzaklığı, pratik ve yüksek hassasiyetli sonuçlarla ölçmek için kullanılır. Özellikle inşaat projelerinde, emlak alım satım işlemlerinde ya da telekomünikasyon projelerinde; bir alanın metrekaresini, hacmini ya da iki duvar arası mesafeyi ölçmekte lazerli uzaklık/mesafe ölçerler yaygın şekilde kullanılır.

Holdpeak 3040 Mesafe Ölçer ( Lazer Metre ) son 20 adet ölçümlemeyi hafızasında saklayan cihazda, veriler geniş LCD ekran sayesinde doğru olarak takip edilebilir. Oluşabilecek toz ve su hasarlarına karşı IP52 ile izole edilen, kullanıcı dostu mesafe ölçer taşınabilir boyuttadır. İşlem yapılmadığında cihazın ve lazerin otomatik kapanması güvenle kullanılabilir.

Hafıza

Son 20 adet ölçümlemeyi hafızasında saklar.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 3 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Laser Switch-Off

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 5 dk bekleme süresi aşıldığında lazer otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Tasarım

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

LCD Ekran

Geniş boyutlu LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler