HoldPeak HP-881A Işık Ölçer

Ürün Açıklaması

I

şık ölçümünü Holdpeak Işık Ölçer ile herhangi bir eğitime ya da özel bir yeteneğe gerek kalmadan kolayca yapabilirsiniz. Okul, fabrika, otel, ofis, mağaza, hastane gibi aydınlatmanın olduğu tüm mekan ve sektörlerde kullanılabilir. Geniş ölçümleme aralığı ile profesyonel ölçümleme yapma imkanı verir.

Holdpeak 881A Işık Ölçer; tasarımındaki ‘LSI-devre kullanımı’ sayesinde yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar. Düşük güç tüketimi ile akşam ortam aydınlatmasını LCD ekran yüksek çözünürlük ile okur. Ayrı ışık sensörü de size kullanım konforu sağlar. Bir fonksiyon aralığında gösterge ekranını kilitleme özelliği de işinizi kolaylaştırır. İnce zarif tasarımlı dijital ölçü aleti, taşınabilir boyuttadır.

Data Hold

Her hangi bir fonksiyon aralığında gösterge ekranını kilitleme özelliğine sahiptir.

LSI

Tasarımındaki LSI-devre kullanımı sayesinde yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar.

0.1~50.000 Lux

Geniş ölçümleme aralığı ile profesyonel ölçümleme özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Tasarım

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

LCD Ekran

Geniş boyutlu LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler