HoldPeak HP-9234C Dijital Takometre

Ürün Açıklaması

Y

üksek doğruluk ölçümü ve hızlı ölçüm süresi sağlamak için özel ‘mikro-bilgisayar LS-l devresi’ ile ‘kristal zaman tabanı’ kullanılarak üretilen HoldPeak 9234C Dijital Takometre; RPM birimi ile temassız ölçüm yapabilir. Hafif ama güçlü ABS plastik gövde dahil olmak üzere dayanıklı, uzun ömürlü parçaların kullanımı sayesinde yıllarca bakım gerektirmeyen bir performansla kullanabilirsiniz.

Küçük ve zarif tasarımıyla gövdesi iki elinize rahatça sığan digital takometre, portatif devir ölçümü yapılmak istenen tüm alanlarda kullanılabilir. Taşıyıcı bantlar, motorlar ve bantla çalışan mekanizmalar, motor devri, dönen tekerleğin devri gibi işlemlerde en büyük yardımcınız olur. Geniş ölçüm aralığına sahip HP 9234C Takometre, yüksek çözünürlüklü, tam fonksiyonel dijital ekran sayesinde hatasız RPM değerleri çok net bir şekilde okumanızı sağlar. “Memory” butonu ile de cihazın ölçtüğü en yüksek, en düşük ve en son ölçtüğü değeri dijital ekrandan kontrol edebilir ,40 adet ölçümleme verisini hafızasında tutabilir.

Performans

Güçlü, hafif ABS plastik gövde dahil dayanıklı, uzun ömürlü parçaların kullanımı yıllarca bakım gerektirmeyen bir performansa sahiptir.

Tasarım

Ergonomik kolay kullanım ve rahat taşınabilmesi için hafif, ince ve zarif tasarlandı.

Uygulama Alanları

Portatif özellikte olan cihaz motor devri, dönen tekerleğin devri gibi devir ölçümü yapılmak istenen tüm alanlarda kullanılabilir.

LCD Ekran

Son teknoloji ürünü yüksek çözünürlüğe sahip tam fonksiyonel dijital ekran güvenilir, tahminsiz ve hatasız tam RPM verir.

Hafıza

Ölçüm düğmesini kapatmadan önce 40 adet okuma otomatik olarak hafızaya alınır.

Doğruluk

Yüksek doğruluk ve hızlı ölçüm süresi sunmak için özel mikro bilgisayar LS-l devresi ile kristal zaman tabanı kullanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler