HoldPeak HP-2235B Dijital Takometre

Ürün Açıklaması

R

PM birimi ile temassız/lazer ölçüm yapabilen HP-2235B takometre; yüksek doğruluk ölçümü ve hızlı ölçüm süresi sunmak için özel ‘mikro-bilgisayar LS-l devresi’ ile ‘kristal zaman tabanı’ kullanılarak üretilmiştir. Gövdesi iki elinize rahatça sığacak şekilde tasarlanan takometre, portatif devir ölçümü yapılmak istenen tüm alanlarda kullanılabilir. Taşıyıcı bantlar, motorlar ve bantla çalışan mekanizmalar, motor devri, dönen tekerleğin devri gibi işlemlerde en büyük yardımcınız olacaktır.

HoldPeak HP-2235B Dijital Takometre Geniş ölçüm aralığına sahip cihaz, yüksek çözünürlüklü, tam fonksiyonel dijital ekran sayesinde hatasız RPM değerleri çok net bir şekilde okumanızı sağlar. “Memory” butonu ile de cihazın ölçtüğü en yüksek değeri, en düşük değeri ve en son ölçtüğü değeri dijital ekrandan görebilirsiniz. Dijital ölçüm cihazı; hafif ama güçlü ABS plastik gövde dahil olmak üzere dayanıklı, uzun ömürlü parçaların kullanımı sayesinde yıllarca bakım gerektirmeyen bir performansla kullanabilirsiniz.

Performans

Güçlü, hafif ABS plastik gövde dahil dayanıklı, uzun ömürlü parçaların kullanımı, yıllarca bakım gerektirmeyen bir performansa sahiptir.

Tasarım

Ergonomik kolay kullanım ve rahat taşınabilmesi için hafif, İnce ve zarif tasarlandı.

Uygulama Alanları

Portatif yani elde taşınarak devir ölçümü yapılmak istenen tüm alanlarda kullanılabilir. Motor devri, dönen tekerleğin devri gibi

LCD Ekran

Son teknoloji ürünü, yüksek çözünürlüğe sahip tam fonksiyonel dijital ekran; güvenilir, tahminsiz ve hatasız tam RPM verir.

Otomatik Hafıza

Ölçüm düğmesini kapatmadan önce son okuma otomatik olarak hafızaya alınır.

Doğruluk

Yüksek doğruluk ve hızlı ölçüm süresi sunmak için özel mikro bilgisayar LS-l devresi ile kristal zaman tabanı kullanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler