HoldPeak HP-5521B Dijital Osiloskop

Ürün Açıklaması

E

lektriksel işaretlerin ölçülüp değerlendirilmesinde kullanılan aletler içinde en geniş ölçüm olanaklarına sahip olan dijital osiloskop, HoldPeak kalite güvencesiyle profesyonellerin kullanımına sunuluyor. HP-5521B geniş LCD ekranı ile net okuma sağlar.

Dijital Multimetre özelliği ölçüm işlevleri arasında AC / DC voltaj ve akım, direnç, kapasitans, Frekans ölçümleme , Duty Cycle, dBm, diyot ve Süreklilik testleri, DSO’nun volt / div ve zaman / divu için tam otomatik ayarlama DSO tetikleme özelliklerine sahiptir.

İnce, hafif boyutu ile çantada rahatlıkla taşınabilen HoldPeak Dijital Osiloskop, elektronik cihaz tamircileri, devre tasarımcıları ve imalatçılar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Hafıza

40 DSO dalga formu ve 200 DMM veri grubu üzerinde depolama / okuma; IC’yi uygun bir şekilde tespit etmek için 200 grup veri otomatik olarak kaydedilir.

Darbeye Dayanıklı

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Otomatik Uyku

10 dakika boyunca her hangi bir işlem yapılmazsa güç tasarrufu ve çevre güvenliği için uyku moduna geçer.

Otomatik Ölçüm

DSO modunda, otomatik aralıklı ölçüm yapmak için tek bir dokunuş ile otomatik olarak test dalga formunu görüntüler ve otomatik olarak SIFIR kalibrasyonu yapar.

Portatif

İnce, hafif boyutlar ile tasarlanan çantada rahatlıkla taşınabilen HoldPeak osiloskop size mükemmel bir çalışma ergonomisi sunar.

LCD Ekran

320X240 renkli geniş likit kristal ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler