HoldPeak HP-882A Desibel Ölçüm Cihazı

Ürün Açıklaması

D

ijital ses ölçer HoldPeak Desibel Ölçüm Cihazı, kullanımı son derece basit bir cihazdır. Güvenlik, sağlık, turizm gibi farklı sektörlerde, ortamdaki gürültü ve ses kalitesinin kontrolü için tasarlanan HP-882A; 30-130 desibel ölçümleme aralığına sahiptir. Son teknoloji ürünü 1/2 inç ‘Electret Condense Mikrofona sahip aletin LCD ekranı da bar grafik gösterim özelliklidir.

Holdpeak 882A Gürültü Ölçer ani ses tedbir fonksiyonu, A ve C eş değer ağırlıklı ses basınç düzeyi, hızlı ve yavaş dinamik karakteristik modları, DC frekans analizörü seviyesi kaydedici, FFT analizörü, grafik kaydedici gibi bir çok fonksiyon ile donatılmıştır. İnce ve zarif boyutuyla rahatça taşınabilir.

Tasarım

Boyutları rahat taşınabilmesi için ince ve zarif tasarlandı.

Ergonomi

Kullanım kolaylığı ve konforu maksimize edilerek tasarlandı.

Uygulama Alanları

Okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik ve kimya endüstrileri, turizm gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Mikrofon

Son teknoloji ürünü 1/2 inç electret condense mikrofon

Bar Grafik LCD

Bar grafik gösterim özellikli LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler