HoldPeak HP-844A Desibel Ölçüm Cihazı

Ürün Açıklaması

K

olay kullanımlı HoldPeak 844A Desibel Ölçüm Cihazı, gerçek zamanlı veri örnekleme analizi ve grafik veri fonksiyonları seçenekleri sunar. 4700 veri kaydı yapabilen USB arayüzü sayesinde PC bağlantı olanağına sahiptir. Maksimum değer tutma, 10 dakika kullanılmadığında otomatik kapanma, takvim gibi fonksiyonlarıyla işlemleri kolay ve verimli hale getirir.

Bar grafik gösterim özellikli LCD ekranlı ses ölçüm cihazı; okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik, kimya, turizm gibi alanlarda kullanılabilir. Ergonomik tasarımlı, küçük boyutlu cihaz ile dilediğiniz yerde ölçüm yapabilirsiniz.

Tasarım

Boyutları rahat taşınabilmesi için İnce ve zarif tasarlandı.

Otomatik Kapanma

10 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Uygulama Alanları

Okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik ve kimya endüstrileri, turizm gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

USB-PC Bağlantısı

USB arayüzü sayesinde PC bağlantısı özelliğine sahiptir.

LCD Ekran

Bar grafik gösterim özellikli LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler