Pense

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Penseler; çeşitli şekil ve ebatlardadır ve birçok kullanım için üretilmektedir. Pense genel kullanım itibariyle; boru ya da çubuk gibi yuvarlak bir şey tutmak için kullanılırken bazıları telleri bükmek, tel kesme dahil olmak üzere bir çok farklı amaç için kullanılabilir.

Farklı uç tasarımlarıyla farklı işler için tasarlanan, Jakemy el aletleri arasında bulunan yüksek dirençli ve kaliteli malzemelerden oluşan pense çeşitleri, hem kullanım kolaylığı hem de uzun ömürlü kullanımı ile tercih edilmektedir.

Ergonomik tasarımı sayesinde tamir ve bakım işlemlerinizi çok daha keyifli hale getirecek olan Jakemy pense, kargaburun, yankeski çeşitleri pas önleyici teknoloji ile yalıtılarak tasarlanmıştır. Çalışma esnasında doğabilecek kazaları engellemek amacıyla üstün teknoloji ile tasarlanan Jakemy Pense, mükemmel bir kavrama sunarak, uygulamalarınızı güvenli gerçekleştirmenizi sağlar.

Uygulamalarınızda bir çok alanda kullanmanız amacıyla tasarlanan bu ürünleri uygun fiyatlar ile DK elektronik aracılığı ile temin edebilirsiniz. Jakemy Pense çeşitleri, konserve açacağı, testere, çivi sökümü, küçük tornavida, makas, bıçak, tornavida gibi pek çok fonksiyonu bir arada barındıracak şekilde tasarlanmıştır.

Elektronik tamir setleri içerisinde mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri olan pense, Jakemy kalitesi ve güvencesi ile DK Elektronik aracılığı ile siz profesyonellere sunulmaktadır.