Dijital Mikroskop

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Dijital mikroskoplar; optik lens ve dijital kamera kullanarak edindiği görüntüyü bir monitöre ya da bilgisayarda çalışan bir yazılım yardımı ile, bilgisayara aktaran bir mikroskop çeşidir. Dijital Mikroskoplar genelde kendilerine ait LED aydınlatma kaynaklarına sahiptirler, böylece harici bir ışığa ihtiyaç duymazlar.

Günümüzde bir çok çeşitte üretimi yapılan dijital mikroskoplar, görüntü aktarımı yanı sıra izlenen görüntünün resim ve video olarak kayıt edilebilmesine olanak sağlayan teknolojilere sahiptirler. İlk geliştirilen dijital mikroskoplar görüntüleri USB kablosu yolu ile monitöre ya da bilgisayara aktarabilirken, günümüzde edindikleri görüntüleri Wi-Fi teknolojisi ile akıllı telefonlara da aktarabilmektedirler.

Sunline’nın sunduğu USB ve Wi-Fi teknolojilerine sahip Dijital Mikroskoplar; gerek kalitesi gerekse Türkiye de sunuduğu 2 yıl distrübitör garantisi avantajı ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Sunline Dijital Mikroskoplar tüm gelişmiş özellikler ve müşteri desteği yanı sıra fiyat ve yedek parça temini avantajını da müşterilerine sunmaktadır.