UPX 803L Akrobat LED 5X Büyüteç

Tasarımına dahil edilen USB portu, bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile usb bağlantısı sayesinde güç gereksinimi karşılayabilecek şekilde üretilmiştir, kullanımı kolaydır.
64 adet titreme yapmayan ayarlanabilir LED aydınlatma açısı, radyasyonsuz LED ışık kaynağı, göz koruyucu  özelliğindedir.
 
3 Farklı renk aydınlatma seçeneğine sahip LED sistemi Dimmer sayesinde Işık şiddeti ihtiyacınız doğrultusunda kısılabilir veya arttırılabilir serbestçe değiştirilebilir.
Kol klipsi, verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar, esneyebilir tüp aydınlatma alanını uzatmanızı ve ışık konumunu ihtiyacınız olan şekilde ayarlamanızı sağlar.
 
Işıklı akrobat lamba, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatının yanı sıra güzellik salonlarında cilt bakımı gibi uygulamalarda kullanılabilir. Altın gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, ziraat mühendisliğinde, metal işçiliğinde ve metalürji gibi çok sayıda sektörde UPX büyüteçler kullanılmaktadır.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet UPX 803L 5D Akrobat Büyüteç

[1] Adet Dimmer  Anahtar Aparatı

[1] Adet Mengeneli Bağlantı Aparatı

– Cilt bakımı yapan güzellik salonları
– Altın gümüş değerli maden imalathaneleri
– Elektronik devreler tamirat onarım bakım imalatı
– Tıp Sektörü
– Ziraat Mühendisliği
– Metal İşçiliği, Metalurji

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.

– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.(ürün aydınlatma sistemi harici olarak ürün tasarımında dahil edildiğinden şebekelerdeki ani voltaj değişiklerine karşı hassasiyet gösterdiğinden garanti kapsam dışındadır.)
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz