Bakon SBK858D Sıcak Hava Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin sökülmesi için gerekli olan bu istasyon çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için yer kaplamayan boyutlarda tasarlanarak üretilen SBK858D Sıcak Hava İstasyonu Küçültme, boya kurutma, yapıştırıcı çıkarma, çözme, ısıtma, plastik lehimleme için kullanılabilir.

Elektriksel gürültü meydana getirmeyen yüksek torka sahip, sessiz çalışma ortamı oluşturan Vortex Fan 20.000 saat hizmet ömrüne sahiptir. Sütunlu ısıtma teknolojisi ile tasarlanan sıcak hava tabancası seramik rezistansı çok güçlü ısı stabilitesi sayesinde olağanüstü titreşim azaltma özelliğine sahiptir.
Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu ana ünite dış kasası yüksek sıcaklıklara dayanıklı metal alaşımlar ile tasarlanmıştır. Sıcak hava havya istasyonu; sap metalleri ve üfleme nozulları güçlü oksitlenme direncine sahip paslanmaz çelikten üretilmiştir. Mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde sıcaklığı, doğru değerlerde sabitleyerek çalışma doğruluğu ve verimliliğini en üst seviyeye taşır.

Yer tasarrufu sağlayan ergonomik yapısıyla kolay taşıma imkanı sunar. SMD elemanları söküm işlemlerinde, elektronik ürünlerdeki devre kartlarında, elektronik laboratuvarlarında, endüstri meslek okullarında, üretim hatlarında, tamir, onarım yapan teknik servislerinde yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonunun hava debisi de farklı değerlere ayarlanabilmektedir. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır. Dilerseniz kullanımınız doğrultusunda otomatik uyku modunu kapatabilme imkanı da mevcuttur.

Bakon SBK858D Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de sıcak hava istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Sıcak Hava istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.

Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

ESD

Sahip olduğu elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemi sayesinde güvenli çalışma ortamı sunar.

Otomatik Uyku

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için otomatik kapanma fonksiyon özelliğine sahiptir, dilerseniz kullanımınız doğrultusunda otomatik uyku modunu kapatabilme imkanı da mevcuttur.

LED Ekran

Tasarımına dahil edilen mükemmel dijital LED ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir, sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Rezistans Tasarımı

Sök/tak şeklinde tasarlanmış olan rezistans değişim gerektiğinde kolay ve pratik bir şekilde değişim yapılabilmesi için soketli tasarlanarak üretilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler