Bakon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için tasarlanarak üretilmiştir.

Muazzam 1000 Watt güç sayesinde maksimum iş verimliliği ve hız sunar.
Çoğu bileşenin sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.
Son derece sessiz çalışan Bakon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

Elektriksel gürültü meydana getirmeyen yüksek torka sahip, sessiz çalışma ortamı oluşturan Vortex Fan 30.000 saat hizmet ömrüne sahiptir. Sütunlu ısıtma teknolojisi ile tasarlanan sıcak hava tabancası seramik rezistansı ve 250L/Dk değerlere sahip çok güçlü hava debisine ulaşmaktadır çok güçlü ısı stabilitesi sayesinde olağanüstü titreşim azaltma özelliğine sahiptir.
Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra Bakon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak kaydedebilir bu sayede yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.

Bakon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK861 Intelligent Sıcak Hava Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 20 saniye sürer.
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler. Son teknoloji ürünü Kablosuz iletişim özelliği sayesinde Otomasyon ekipmanı ile çevrimiçi etkileşim kurabilir ve bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “RS485” veya “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.

Kullanıcılar sıcaklık ayarı, gerçek zamanlı sıcaklık, hata analizi, uyku durumu gibi lehim istasyonunun durumunu network aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “RS485” veya “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir. (opsiyonel)

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı performans ve teknolojisi ile en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Üç Ön Ayarlı Hafıza

Önceden ayarlayabileceğiniz CH1/CH2/CH3 hızlı ısıtma değer seçeneklerine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehim kolu kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.

Otomatik Zamanlama

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için,10-60 dk arasında otomatik kapanma fonksiyonuna sahiptir.

Şifre Oluşturma

Ayarladığınız tüm çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez.

HD LCD Ekran

Geniş HD LCD Ekran sayesinde veriler daha net ve kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir. Sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler