Bakon BK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için birlikte tek gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.

Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.

Son derece sessiz çalışan Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok her iki istasyon için Tek LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun hava debisi de farklı değerlere ayarlanabilmektedir. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Lehimleme İstasyon bölümü için ise 1-60dk aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilme özelliğindedir.1-60 dk aralığında dilediğiniz süre için lehimleme kol uyku düzeneğini ayarlayabileceğiniz gibi, sıcak hava ünitesinin de otomatik uyku programı haricinde 0-60dk zaman aralığında belirleyeceğiniz süre içerisinde de uyku fonksiyonu programını düzenleyebilirsiniz.

Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer.

Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Kalibrasyon

Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar.

Uyku Programı

Lehimleme İstasyon bölümü 1-60 dk aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilme özelliğindedir.

Otomatik Zamanlama

Sıcak hava İstasyon bölümü; enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için,10-60 dk arasında otomatik kapanma fonksiyonuna sahiptir.

Hızlı Isınma

Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer.

LED Ekran

Tasarımına dahil edilen LED Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir, sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler