Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya

Ürün Açıklaması

E

n uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya üzerindeki Isı ayar düğmesi sayesinde verimli çalışma olanağı verir. Hassas ısı değerini belirleme, sapma olmadan ayarlama imkanı başarılı sonuç almayı sağlar.

Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya yüksek mukavemete ve maksimum ısı direncine sahip şeffaf PC malzemeden yapılmıştır.
Tasarımındaki seramik rezistans sayesinde, uzun kullanım ömrü, hızlı ısınma, mükemmel sıcaklık kontrolüne sahiptir. Üretim aşamasında metal aksamında kullanılan paslanmaz çelik kaplama sayesinde mükemmel hızlı ısı dağılımına sahiptir.

Sabit sıcaklık teknolojisi, 200℃-450℃ sıcaklık aralığı isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Bu şekilde enerji tasarrufu ve çevre koruması sağlar.
Küçük boyutuyla hafiftir ve ergonomiktir, uzun süreli kullanım için uygundur. Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda manuel sıcaklık kalibrasyonu için tasarımına dahil edilen potansiyometre ile kalem havya kalibre edilebilir.

Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya; çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Uzun Kullanım Ömrü

Tasarımındaki Seramik rezistans sayesinde, uzun kullanım ömrü, hızlı ısınma, mükemmel ayarlabilir sıcaklık kontrolüne sahiptir

Ayarlanabilir Isı

Isı ayar düğmesi sabit sıcaklık teknolojisi sayesinde,200℃-450℃ hassas ısı değerini belirleyerek, sapma olmadan ısı ayarlama imkanı sunar

80 Watt Güç!.

Sahip olduğu 80 Watt güç ile beklentilerinizin çok ötesinde hız, güç, performansa sahip, Küçük boyutuyla hafif ve ergonomiktir

Isı Kalibrasyonu

Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda manuel sıcaklık kalibrasyonu için tasarımına dahil edilen trimpot ile kalem havya kalibre edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.(Ana gövdeden bağımsız olan ve kullanıma göre belli bir ömrü olan havya uçlar sarf malzeme kapsamında olup, kullanıcının lehimleme veya sökme işleminde uyguladığı işlemlere göre ömrünü erken tamamlayabilir veya zarar görebilir. Yanlış ısı seviyesinde kullanım (aşırı ısıtma), uç seçimindeki hatalar, el aparatlarının düşmesi veya sert bir zemine çarpması, el aparatını sert zeminlere vurarak temizleme, aşırı ve yanlış pasta kullanımı gibi hatalar ısıtıcı rezistans ve sarf malzemelerin zarar görmesine sebep olur. bu neden ile rezistans hasarları ve sarf malzeme statüsünde olan parçalar garanti kapsam dışıdır.cihaz devre kartı garanti kapsamında olan parçadır)
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler