Bakon BK210 Portatif Şarjlı Lityum Isı Kontrollü Havya

Ürün Açıklaması

K

ullanımı güvenli, küçük ve hafif, taşıması kolay..
Tasarımına dahil edilen 3200Amh pil sayesinde, kablosuz lehimleme desteği, şarjlı kullanım konforu sunuyor.
Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK210 Dijital şarjlı Havya, Entegre C210 havya uç ile lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 10 saniye sürer.

Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.

Sıcaklık değerleri °C / °F a dönüştürülebilir ve kullanıcılar otomatik uyku süresini 2 ila 99 saniye arasında ayarlayabilir.

Uzun Kullanım Ömrü

Tasarımındaki Seramik rezistans sayesinde, uzun kullanım ömrü, hızlı ısınma, mükemmel ayarlabilir sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Ayarlanabilir Isı

Isı ayar düğmesi sabit sıcaklık teknolojisi sayesinde,200℃-450℃ hassas ısı değerini belirleyerek, sapma olmadan ısı ayarlama imkanı sunar

Dayanıklılık

Üretim aşamasında yüksek mukavemete ve maksimum ısı direncine sahip Mat PVC malzeme ile tasarlandı.

Çok Hızlı !..

Entegre C210 havya uç ile lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 10 saniye sürer ve çalışma verimliliğinizi arttırır.

LED Ekran

Tasarındaki LED Ekran sayesinde Isı değerlerinde hassas değerleri rahatlıkla ayarlanamanıza olanak vererek ısı verileri daha kolay ve net okunabilir kılınmıştır.

Kablosuz

Tasarımına dahil edilen 3200Amh pil sayesinde, kablosuz lehimleme desteği, şarjlı kullanım konforu sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.(Ana gövdeden bağımsız olan ve kullanıma göre belli bir ömrü olan havya uçlar sarf malzeme kapsamında olup, kullanıcının lehimleme veya sökme işleminde uyguladığı işlemlere göre ömrünü erken tamamlayabilir veya zarar görebilir. Yanlış ısı seviyesinde kullanım (aşırı ısıtma), uç seçimindeki hatalar, el aparatlarının düşmesi veya sert bir zemine çarpması, el aparatını sert zeminlere vurarak temizleme, aşırı ve yanlış pasta kullanımı gibi hatalar ısıtıcı rezistans ve sarf malzemelerin zarar görmesine sebep olur. bu neden ile rezistans hasarları ve sarf malzeme statüsünde olan parçalar garanti kapsam dışıdır.cihaz devre kartı garanti kapsamında olan parçadır)
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler