Bakon SBK936b Isı Ayarlı Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

S

ektör profesyonellerinin lehimleme işlemlerindeki hız ve maksimum performans ihtiyacına Bakon SBK936b Isı Kontrollü Havya İstasyonu cevap veriyor. Kompakt bir
tasarıma sahip ısı ayarlı havya; ergonomik dizaynı ile de kullanım kolaylığı sağlar. Sahip olduğu benzersiz ”Arıza Tespit Uyarı Sistemi” sayesinde de size güvenli çalışma koşulları yaratır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon SBK936b Isı Kontrollu Havya İstasyonu sıcaklık değerlerinde sapma olasılığında kasa üzerinde bulunan kalibrasyon düğmesi ile kalibre edilebilmektedir. Ana Ünite ön panelde bulunan sıcaklık değer tablosu fahrenhayt veya santigrat olarak okunabilecek şekilde düzenlenmiştir.

Lehim istasyonu, çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Güvenli

Sahip olduğu benzersiz ”Arıza Tespit Uyarı Sistemi” sayesinde size güvenli çalışma koşulları yaratır.

Tasarım

Kompakt bir tasarıma sahip ısı ayarlı havya; ergonomik dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlar.

Boyutlar

Az yer işgal edecek şekilde çalışma verimliliği ve konforunu arttırmak için mini boyutlarda tasarlanarak üretilmiştir.

Kalibrasyon

Sıcaklık değerlerinde sapma olasılığında kasa üzerinde bulunan kalibrasyon düğmesi ile kalibre edilebilmektedir.

F / C Isı Değerleri

Ana Ünite ön panelde bulunan sıcaklık değer tablosu fahrenhayt veya santigrat olarak okunabilecek şekilde düzenlenmiştir.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir, sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler