Bakon BK969D Isı Ayarlı Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için kompakt gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.

Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.

Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık ve geniş HD LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir.

Şifre belirleme ve kilitleme teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz.

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık ve geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır. Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK969D Intelligent Isı Kontrollu Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması T12 dahili rezistanslı havya uç sayesinde yalnızca 20 saniye sürer.

Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler. Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

HD LCD Ekran

2,9” Geniş HD LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Hızlı Isınma

Lehimleme için gerekli olan ısıya ulaşması T12 dahili rezistanslı havya uç sayesinde yalnızca 20 saniye sürer.

Kompakt

Yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için kompakt gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.

Şifre Oluşturma

Ayarladığınız tüm çalışma değerlerini, izniniz olmadan kimse değiştiremez.

Isı Değer Seçimi

Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; fahrenhayt yada santigrat olarak seçim yapabilirsiniz.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir, sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler