Bakon BK936D+ Isı Ayarlı Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

E

n uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu üzerindeki dijital LED ekran sayesinde verimli çalışma olanağı verir. Hassas ısı değerini belirleme, sapma olmadan ayarlama ve ekrandan okuyabilme imkanı başarılı sonuç almayı sağlar.

ESD (Elektro Statik Deşarj) ve güvenli kullanım imkanı yaratan arıza tespit ve uyarı sistemi ile donatılan Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu, hafif ve kompakt yapısıyla rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu çalışma esnasında kullanıma ara verip Lehimleme kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ve ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Otomatik uyku süresi 20 dakikadır, hareket ettirdiğinizde Lehimleme havya uyku pozisyonundan çıkacaktır.

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık LED dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır. Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz lehimleme çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle ayarladığınız sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda dijital kalibrasyon fonksiyonu sayesinde sıcaklığı doğru değerlere sabitleyebilirsiniz.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

ESD

ESD (Elektro Statik Deşarj) Elektrostatik boşalma, elektriksel yük önleyici özelliği güvenli kullanım imkanı sunmaktadır.

Zamanlama

Otomatik uyku süresi 20 dakikadır, hareket ettirdiğinizde lehimleme havya uyku pozisyonundan çıkacaktır.

Otomatik Uyku

Lehimleme kolu kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.

Güvenli

Arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, hata algılama vb. koruma sistemleri sayesinde güvenle kullanım sunmaktadır.

LED Ekran

Geniş LED Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir, sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler