Bakon BK60 Intelligent Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

E

rgonomik Tasarımın Konforunu Yaşayın.
Son derece sessiz çalışan Bakon BK60 Akıllı Isı Kontrollü Havya İstasyonu, yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9” boyutlarında geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır. Güvenlik sistemi otomatik uyku fonksiyonu, şifre oluşturma, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı yapabilme gibi özellikler en ince detayına kadar düşünülmüştür.

Güvenilirlik , Maksimum Verimlilik
Bakon BK60 Sıcaklık Ayarlı Akıllı Lehim İstasyonu ile çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla, arıza uyarı sistemi ile donatılırken, tasarımına ilave edilen; dahili sigorta, ana üniteyi her türlü riske karşı koruyarak stabilite ve güvenlik sağlar.

Kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Çalışma verimliliğinizi arttıran lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.

60 Watt Güç ile Hızı Yakalayın.
Mükemmel PCB tasarımı ile yeni versiyon yükseltilmiş lehimleme istasyonu 90W güce, 356 °F~896 °F/ 180°C~480°C (PID Sıcaklık Kontrol Fonksiyonu) sıcaklık ayar aralığına sahiptir. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662 °F’ye (350 °C) ulaşması sadece 20 saniye sürer .

Tek Yetkili Siz Olun
Şifre Belirleme Teknolojisi sayesinde ayarladığınız çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez.

Isı İzolasyonu Teknolojisi İle Çalışma Verimliliğini Artırın
Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksitlenme problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan lehim kolu ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole ederek ısı kaybını engelleyerek size güvenli kullanım sunar.

Programlayın veya Otomatik Uykuya Geçin, Seçim Sizin…
Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Akıllı uyku özelliği sayesinde 10-60 dk zaman aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Teknolojinin size sunduğu Bakon BK60 Sıcaklık Ayarlı Akıllı Lehim İstasyonu tüm beklentilerinizin ötesine geçecektir.

Üç Ön Ayarlı Hafıza

Önceden ayarlayabileceğiniz CH1/CH2/CH3 hızlı ısıtma değer seçenekleri.

Otomatik Uyku

Lehim kolu kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.

Otomatik Zamanlama

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için,10-60 dk arasında otomatik kapanma fonksiyonu.

Şifre Oluşturma

Ayarladığınız tüm çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez.

HD LCD Ekran

2,9” Geniş HD LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezisdans’taki sıcaklık’ta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir. sıcaklık stabilitesi sağlanır

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler