Bakon BK3300A Yüksek Frekans Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu; Çoğu bileşenin güvenli bir şekilde hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.
Son derece sessiz çalışan Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Lehimleme İstasyonu, otomatik uyku programı sayesinde 20dk zaman aralığında her hangi bir işlem yapılmaması durumunda uyku programı aktifleşecek bu süre 40Dk ulaştığında ise istasyon enerji tasarrufu ve çevresel güvenlik için kapanacaktır. Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki 150 watt güce sahip bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer. Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.

Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662 °F’ye (350 °C) ulaşmak yalnızca 15 saniye sürer.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon BK3300A yüksek Frekans 150 Watt Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir.

Şifre belirleme ve kilitleme teknolojisi ile sıcaklık ayarlarınızı kaydedebilir sıcaklık stabilitesini koruyabilirsiniz.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı, 150 Watt yüksek frekans güç ile maksimum verimlilik, hız ve performansa sahip olmak için Bakon BK3300A yüksek Frekans Havya İstasyonu tanışmaya hazır mısınız ?

150 Watt Güç

Lehimleme için gerekli olan ısıya tasarımındaki 150 watt güce sahip bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer.

Otomatik Uyku

20 dakika zaman aralığında her hangi bir işlem yapılmaması durumunda uyku programı aktifleşir.

Şifre Oluşturma

Sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir. Sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Otomatik Zamanlama

Uyku süresi 40Dk ulaştığında ise istasyon enerji tasarrufu ve çevresel güvenlik için kapanacaktır.

Maksimum Güvenlikli

Arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler