Bakon BK3200 Girdap Akım Yüksek Frekans Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK3200 Girdap Akım Yüksek Frekans Havya İstasyonu, yüksek frekanslı akım ısıtma, hızlı ısıtma ve hızlı termal geri kazanım, kurşunsuz lehimleme için uygundur. Mikro bilgisayar kontrolü, sadece tuşlara basarak sıcaklığı ayarlayın, sıcaklık dijital olarak kalibre edilir. Otomatik kapanma gibi daha fazla işlev mevcuttur. Parola ile sıcaklığı sabitleyip, kilitleyebilirsiniz. ESD tasarıma sahiptir. Bu antistatik tasarım ile güven içerisinde çalışabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli havya uçları ile uyumlu olarak size çalışmalarınızda çeşitlilik sunar.

Otomatik Uyku

Lehimleme İstasyon otomatik uyku programı sayesinde 20dk zaman aralığında her hangi bir işlem yapılmaması durumunda uyku programı aktifleşir

Otomatik Kapanma

Uyku süresi 40Dk ulaştığında ise istasyon enerji tasarrufu ve çevresel güvenlik için cihaz kapanır.

C veya F

Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.

Şifre Oluşturma

Sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarını kaydetme özelliğine sahiptir.

150 Watt Güç !.

aship olduğu 150 Watt yüksek frekans güç ile maksimum verimlilik, hız ve performansa ile çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesinde olacaktır

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir. Sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler