Bakon BK300S 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK300S Akıllı 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot; kontrol sistemi ile lehimleme istasyonu işlevlerini bir araya getiren yeni nesil; Otomatik Robotik Lehimleme sistemidir.

BK300S Lehimleme Robot İstasyonu çalışma verimliliği ve kontrolü için geliştirilmiş olan 32-bit ARM4 mikro işlemci ile endüstriyel lehimleme için tasarlanmıştır, Çalışma performans ve koşullarını analiz ederek anormallikleri kullanıcıya bildirme kabiliyetine sahiptir. Rezistans ve havya ucu gibi sarf malzemelerin çalışma koşullarını, çalışma saatlerini tüketim oranlarını hesaplar ve sonrası için bu türden parçaların kalan hizmet ömrünü tahmin ederek kullanıcıya uyarır.

Hızlı sıcaklık artışı, hızlı sıcaklık geri kazanımı, yüksek hızlı lehimleme ve büyük punta lehimleme işlevleri gibi bir çok bilgilendirme fonksiyonuna sahip HD Ekran ile tasarlanmıştır. Yedek parça ( rezistans-kol vb..) değişikliği gerekliliğinden sonra oluşabilecek olan sıcaklık değerlerinde sapmaları kullanıcı paneli üzerinden dijital olarak ±50℃/±90℉ aralığında kullanıcı paneli üzerinden kalibre edilebilmektedir.
Son teknoloji ürünü kablosuz iletişim özelliği sayesinde otomasyon ekipmanı ile çevrimiçi etkileşim kurabilir ve bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.

Kullanıcılar sıcaklık ayarı, gerçek zamanlı sıcaklık, hata analizi, uyku durumu gibi lehim istasyonunun durumunu network aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “IO seviyesi sinyali” desteklemektedir. Aktif test sistemi sayesinde, topraklama, kaçak tespiti, rezistans hata tespitinin yanı sıra; sıcaklıkta sapma olması veya ayarlanan sıcaklığın üst ve alt limitleri aşılması durumunda kullanıcıyı otomatik olarak uyarır.

32bit ARM4

Sistem Kontrolleri İçin Akıllı 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot Kontrol Teknolojisi ile Üretildi

300 Watt Güç !.

BK300 sahip olduğu 300 Watt güç ile beklentilerinizin çok ötesinde hız, güç, performansa sahiptir

Geniş Ekran

Alışkanlıklarınızı değiştirin, Bakon BK300S Akıllı 32bit ARM4 Mikro İşlemcili Robot kontrol sisteminin kullanıcıya sezgisel deneyimler sunabilen çok işlevli HD Geniş LCD Ekran ile tüm verilerinize ulaşın

Programlanabilir Uyku

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için,10-60 dk arasında otomatik kapanma fonksiyonu

Şifre Oluşturma

Ayarladığınız tüm çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez

Consumable Life Analysis

Rezistans ve havya ucu gibi sarf malzemelerin kullanım ömrünü çalışma koşulları, çalışma saatleri, tüketilen sarf malzeme ömrünü analiz ederek hesaplar ve kalan ömrü tespit ederek kullanıcıyı uyarır

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler