Bakon BK2200 Girdap Akım Yüksek Frekans Havya İstasyonu

Ürün Açıklaması

B

akon BK2200 sahip olduğu son teknoloji yüksek frekanslı girdap akım (Eddy Akım) sayesinde yüksek sıcaklık kontrol doğruluğu ve hızlı sıcaklık geri kazanımı ısıtma metodu ile hızlı ve hassas lehimleme işlemlerini mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bakon BK2200 Havya İstasyonu tasarımında lehimleme işlemleriniz için; saf oksijensiz bakır alaşım ile tasarlanan 911 serisi robotik havya uçları kullanmaktadır. G911 robotik havya uçları galvanik kaplama sayesinde korozyona dayanıklı, uzun kullanım ömrüne ve üretiminde kullanılan saf bakır alaşımından dolayı mükemmel ısı iletkenliği özelliği ile maksimum verimliliğe sahiptir.
Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Son derece sessiz çalışan Bakon BK2200 Intelligent Yüksek Frekans Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK2200 Intelligent Yüksek Frekans 200 Watt güce sahip havya istasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola şifre kilitleme işlevine sahiptir. 3’lü hafıza ile sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak kaydedebilir. Bu sayede yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip lehimleme kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Bakon BK2200 Intelligent Yüksek Frekans Havya ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK2200 Intelligent Yüksek Frekans Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya ulaşması yalnızca 20 saniye sürer.
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler. Yedek parça (rezistans-kol vb) değişikliği gerekliliğinden sonra oluşabilecek olan sıcaklık değerlerinde sapmaları kullanıcı paneli üzerinden dijital olarak ±50℃/±90℉ aralığında kalibre edilebilmektedir.

Son teknoloji ürünü kablosuz iletişim özelliği sayesinde otomasyon ekipmanı ile çevrimiçi etkileşim kurabilir ve bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “RS485” veya “IO seviyesi sinyali” destekleyebilir.
Kullanıcılar sıcaklık ayarı, gerçek zamanlı sıcaklık, hata analizi, uyku durumu gibi lehim istasyonunun durumunu network aracılığıyla gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Bilgi yönetimini gerçekleştirmek için iki erişim yöntemini “IO seviyesi sinyali” desteklemektedir.

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki size sunacağı 200 Watt güç ile maksimum performans ve sahip olduğu son teknolojisiyle Bakon BK2200 Intelligent Girdap Akım (Eddy Akım) İstasyon ile tanışmaya hazır mısınız?

Üç Ön Ayarlı Hafıza

Önceden ayarlayabileceğiniz CH1/CH2/CH3 hızlı ısıtma değer seçeneklerine sahiptir.

Otomatik Uyku

Lehim kolu kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer.

Otomatik Zamanlama

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için,10-60 dk arasında otomatik kapanma fonksiyonuna sahiptir.

Şifre Oluşturma

Ayarladığınız tüm çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez.

HD LCD Ekran

2,9” Geniş HD LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

PID Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar PID sıcaklık ayar sistem ile engellenir. Sıcaklık stabilitesi sağlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler