Bakon BK498 ESD Kablolu Bileklik Test Cihazı

Ürün Açıklaması

E

SD topraklama sistemlerini hassas ve hızlı bir şekilde kontrol test etmek için tasarlanan Bakon BK498 ESD Kablolu Bileklik Test Cihazı statik elektrikten kaynaklanan ürün hasarlarını ortadan kaldırarak personelin güvenliğini sağlar.Bakon BK498 ESD Kablolu Bileklik Test Cihazı yaygın olarak kullanılır ve tüm ESD uyumlu kablolu bilek kayışlarına bağlanabilir.
Uzun kullanım ömrüne sahip tir ve oksitlenmeye karşı dirençlidir.
Not: Dirençteki tolerans, alt limiti için 800KΩ -%10~+%0 ve üst limiti için 9MΩ -%0~+%10 olarak ayarlanmıştır

Kompakt

Ergonomik boyutları sayesinde kolay taşınabilir ve mükemmel kullanım konforuna sahiptir.

Kullanım Ömrü

Oksitlenmeye karşı dirençli şekilde tasarlanan BK498 ESD Kablolu Bileklik Test Cihazı uzun kullanım ömrüne sahiptir

Hızlı ve Güvenli

Ergononik tasarımı ile son derece pratik,hızlı ve doğru ölçüm verilere ulaşma kabiliyetine sahiptir

Uygulama Alanları

Personel İş güvenliğinde kullanım gerekliliği olan ESD Ölçüm Cihazlarının test işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler