Bakon BK485 ESD Yüzey Direnci Ölçüm Cihazı

Ürün Açıklaması

B

K485 nesnelerin yüzey katsayısını ve topraklama direncini ve ayrıca antistatik ve yalıtkan malzemeyi ölçmek için tasarlandı. Kontrolör, ASTM standardı D-paralel elektrot algılama yöntemiyle üretilmiştir.. OP-AMP Entegre devreler lineerdir, logaritmik bir ölçekte ±1/2 on yıllık geçiş noktaları (birim başına ortalama değerden ±%10)

Bakon BK485 Yüzey Direnci Test Kontrol Cihazı ortalama 12 ayda bir kalibre edilmelidir.

Uygunluk

ASTM standardı D-paralel elektrot algılama yöntemiyle üretilmiştir..

Kompakt

Ergonomik boyutları sayesinde kolay taşınabilir ve mükemmel kullanım konforuna sahiptir.

Kullanım Ömrü

Oksitlenmeye karşı dirençli şekilde tasarlanan BK485 Yüzey Direnci Test Cihazı uzun kullanım ömrüne sahiptir

Çözünürlük

Büyüklük Sırası ½ logaritmik ölçekte onluk (3.16x10n)

Hızlı ve Güvenli

Ergononik tasarımı ile son derece pratik,hızlı ve doğru ölçüm verilere ulaşma kabiliyetine sahiptir

Uygulama Alanları

Nesnelerin yüzey katsayısını ve topraklama direncini ve ayrıca antistatik ve yalıtkan malzemeyi ölçmek için kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler