Bakon BK5600 Masaüstü ESD İyonizer Hava Üfleyici

Ürün Açıklaması

T

amir ve el aletleri kategorisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Bakon BK 5600 Masaüstü ESD İyonizer Hava Üfleyici, çalışmalarınızın çok daha kolay ve güvenli olmasını sağlar.

En üst düzeyde iyonlaşma modelini uygulayarak, hem polarite iyonunu üretir hem de statik elektriği eşit şekilde notürilize ettiği nesnenin yüzeyine ulaşarak, statiği etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Bakon BK5600 Masaüstü ESD İyonizer Hava Üfleyici minimize edilmiş boyutları sayesinde kompakt ve zarif bir yapıdadır.

Ayarlanabilir fan ile iyon hava akış hızı dengeleyebilirsiniz. Güvenli ve düşük güç tüketimi maksimum verimli çalışma ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Özellikle hassas elektronik ürünlerin olduğu sektörde, plastik, kimya, baskı ve optik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Mükemmel Tasarım

Tertemiz çalışma alanları için son teknoloji ile tasarlanan Bakon BK5600 Masa Üstü İyonizer polarite iyonunu üreterek en üst düzeyde iyonlaşma modelini uygular.

Hava Akımı

Nesne üzerindeki elektrik yüklerine karşı koyan pozitif veya negatif elektrik yüklü büyük miktarda hava akımı üretebilir.

Ayarlanabilir Açı

Ayarlanabilir açı özelliği ile çalışma alanı konumuna göre ergononik kullanıma sahiptir.

Hızlı Nötralizasyon

Nesne yüzeyi negatif elektrik yüküne sahip olduğunda, pozitif olanı hava akımından çeker veya tam tersini yaparak nesne yüzeyindeki elektrik yükü nötralize edilir ve statik kaldırılır

Ayarlanabilir Fan Hızı

Ayarlanabilir fan ile iyon hava akış hızı dengeleyebilir çalışma alanı konumuna göre çalışma verimliliği maksimuma çıkartabilirsiniz

Uygulama Alanları

Elektronik tamiri ve bakımı başta olmak üzere statik elektriğin olduğu çalışma ortamlarında tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.(Ana gövdeden bağımsız olan ve kullanıma göre belli bir ömrü olan havya uçlar sarf malzeme kapsamında olup, kullanıcının lehimleme veya sökme işleminde uyguladığı işlemlere göre ömrünü erken tamamlayabilir veya zarar görebilir. Yanlış ısı seviyesinde kullanım (aşırı ısıtma), uç seçimindeki hatalar, el aparatlarının düşmesi veya sert bir zemine çarpması, el aparatını sert zeminlere vurarak temizleme, aşırı ve yanlış pasta kullanımı gibi hatalar ısıtıcı rezistans ve sarf malzemelerin zarar görmesine sebep olur. bu neden ile rezistans hasarları ve sarf malzeme statüsünde olan parçalar garanti kapsam dışıdır.cihaz devre kartı garanti kapsamında olan parçadır)
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler