Bakon BK261 Tek Çıkışlı Duman Emici Sistem

Ürün Açıklaması

L

azer kesim işleme, mekanik işleme, SMT reflow fırın, dalga lehimleme, manuel lehimleme, yakı güzellik, lazer kesim işlemleri , laboratuvarlar, hastaneler gibi işyerleri için tasarlanmış olan Bakon BK261 ESD Duman Emici Sistem, özellikle lehimleme işlemlerde oluşan fenol (C6H5OH), hidrojen klorür (HCL) gibi zararlı bileşenler üzerinde kapsamlı bir arıtma etkisine sahiptir.
Bu tür etken zararlı bileşenlerin solunması baş ağrısı, mide bulantısı, göz tahrişi ve diğer sağlık ve güvenlikle ilgili sorunlara neden olmaktadır.

BK261 ESD Duman Emici Sistem kademesiz hız regülatörü ile tasarlandığından üretilen atık gaz miktarına göre hava hacmi isteğe göre ayarlanabilmekte ve çok katmanlı filtre sistemi sayesinde arıtma oranı % 99.97’ye ulaşarak arıtma işleminden sonra temiz hava doğrudan iç mekana aktarılmaktadır.

BK261 ESD Duman Emici Sistem, çok katmanlı filtre sisteminde bulunan filtreler ayrı ayrı değiştirebilmesi filtre maliyetini düşürerek verimli ve uzun kullanım sunarken, düşük gürültü ve uzun ömürlü vortex fan sistemi sayesinde çalışma verimliliğinizi konforlu hale getirir.

Hepa (High Efficiency Particulate Arresting – Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı)

BK261 Tek Çıkışlı Duman Emici Sistemlerinde yüksek etkinlikte partikül yakalayıcı özelliğinde Hepa Filtre kullanılmıştır. Hepa filtreler havada bulunan partikülleri %99,97 oranında arındırabilen filtrelerdir.
Bu filtreler, kullanıldıkça zaman içerisinde filtreleme performanslarından hiç bir şey kaybetmezler bilakis filtre kullanıldıkça filtreleme performansı artar, yani sizler her zaman için hepa filtrelerin filtreleme performansına güvenebilirsiniz. Mesela %99 bir hepa filtre kullanıldıkça %99,97’ye veya daha yukarıya çıkar. Hepa filtre, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, yine havayı asbest, bakteri, çeşitli toksik tozlardan ve aerosollerden de korumaya yardımcı olur.

Hepa filtre, kullanıldığı ortam havası kirliliğine ve kullanım sıklığına bağlı olarak genelde 1 ila 1,5 sene içerisinde değiştirilmelidir. Günümüzde ameliyathanelerde, hastanelerde ve temiz oda uygulamasında filtreleme performansı güvenirliliğinden ve bakım gerektirmeyen yapısından dolayı hepa filtreler tercih edilmektedir.

Arıtma %99.97

Nano Kompozit Çekirdek ile % 99.97’ye ulaşabilen arıtma işleminin ardından, temiz hava doğrudan iç mekana aktarılır, sağlıklı ve temiz alanlar sunar.

Çoklu Filtre Sistemi

Tüm filtreler tek tek değiştirilebilir, bu da servis ömrünü uzatır ve filtrelerin kullanım maliyetini düşürür.

Temiz Hava

Zehirli ve sağlığa zararlı gaz, duman ve toksit maddeleri filtre ederek temiz, sağlıklı havaya sahip çalışma alanları oluşturur.

Mükemmel Tasarım

Tertemiz çalışma alanları için son teknoloji ile tasarlanan BK261 Duman Emici Sistem ile sorunsuz çalışma, minimum gürültü ve uzun hizmet ömrü sunar.

Ergonomi

Boyutları ve tasarımına ilave edilen tekerlekler ile sayesinde kolay hareket ettirelerek taşınabilir, kurulumu ve kullanımı çok pratiktir.

Uygulama Alanları

Sağlıklı çalışma için temiz hava zorunluluğu olan tüm endüstrilerdeki iş kollarında kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.(Ana gövdeden bağımsız olan ve kullanıma göre belli bir ömrü olan havya uçlar sarf malzeme kapsamında olup, kullanıcının lehimleme veya sökme işleminde uyguladığı işlemlere göre ömrünü erken tamamlayabilir veya zarar görebilir. Yanlış ısı seviyesinde kullanım (aşırı ısıtma), uç seçimindeki hatalar, el aparatlarının düşmesi veya sert bir zemine çarpması, el aparatını sert zeminlere vurarak temizleme, aşırı ve yanlış pasta kullanımı gibi hatalar ısıtıcı rezistans ve sarf malzemelerin zarar görmesine sebep olur. bu neden ile rezistans hasarları ve sarf malzeme statüsünde olan parçalar garanti kapsam dışıdır.cihaz devre kartı garanti kapsamında olan parçadır)
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler