Bakon BK698A ESD Bileklik ve Topuk Bandı Test Cihazı

Ürün Açıklaması

B

akon BK698A ESD Bileklik ve Topuk Bandı Test Cihazı; kullanılan ekipmanların uygun topraklama direnç limitlerinde olup olmadıklarını ve uygun takılıp takılmadıklarını üç bağımsız fonksiyonu sayesinde (sol ayakkabı, sağ ayakkabı, bilek kayışı) bir seferde test edebilmek amaçlı tasarlanmıştır.

• Tek telli standart bileklikler ile kullanıma uygundur.
• 9V Pil ile çalışmaktadır ve paket içerisinde pil yer almaktadır.
• Opsiyonel olarak AC adaptör ile çalışabilir yapıdadır.
• Üzerinde 3 adet farklı değerleri sembolize eden test sonucu uyarı LED’i bulunmaktadır. (Low – Pass – High)
• Röle çıkışı özelliği bulunmamaktadır.
• Bakon 698A “Pass” test limiti 750 kilohm – 35 megohm aralığındadır. İletken ayakkabılar, kullanıcının kullanım koşullarına göre ayarlanabilen 100KΩ-35MΩ’dir.
• Topuk bandı testi için siyah renkte test plakası yer almaktadır.
• Bileklik ve topuk bandı test cihazı ana ünitesini ve topuk bandı test plakasını birbirine bağlayan beyaz renkli standı bulunmaktadır.
• Her yıl kalibrasyonu yapılmalıdır.
• Stand kuru zemine yerleştirilmelidir.
• Pedal temiz ve kuru tutulmalıdır.

Hızlı ve Güvenli

Ergononik tasarımı ile son derece pratik,hızlı ve doğru ölçüm verilere ulaşma kabiliyetine sahiptir

Tasarım

Demonte tasarımı ve boyutları sayesinde kolay taşınabilir monte edilebilir olan BK698A mükemmel kullanım konforuna sahiptir.

Kullanım Ömrü

Deformasyon ve oksitlenmeye karşı dirençli şekilde tasarlanan Bakon BK698A ESD Bileklik ve Topuk Bandı Test Cihazı uzun kullanım ömrüne sahiptir

Ayarlanabilir Ayak

Çalışma koşullarına göre farklı yüksekliklere yukarı veya aşağı istikamette ayarlabilir özelliğindedir

3 İn 1 Test

Üç bağımsız fonksiyonu sayesinde tek seferde sağ / sol Ayakkabıve bilek testlerini tamamlayarak maksimum çalışma verimliği sağlar

Uygulama Alanları

Personelin topraklanmasında kullanılan bileklik , topuk bandı ve ayakkabı ekipmanlarının uygunluk testinde kullanılır. Bileklik, sağ ve sol ayakkabılar bağımsız olarak test edilebilir

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler